c60khomein
بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم. 
قالب وبلاگ
نويسندگان
خلاصه سخنان استاد.

در ادامه استاد پس از شرح روش درمانی کنگره 60 وتجربیاتی که در مورد ورزش داشتند فرمودند در کنگره 60 اعتقادی بر این نیست که با ورزش میشود اعتیاد را درمان کرد بلکه ورزش را به عنوان مکمل و کمک کننده در درمان اعتیاد دانستند و گفت برای این ما در کنگره ورزش میکنیم که جسم خود را به تعادل برسانیم ومیدانیم که درمان فوق ترک وتعادل فوق درمان میباشد و ما باید به آن تعادلی که مد نظر کنگره است برسیم ودر مورد رشته ورزشی هر کدام از ما باید بنا به نیاز خود و کار خود یک رشته ورزشی انتخاب کنیم و بهتر است این کار را با اجازه راهنما در سفر اول انجام بدهیم چون اکثر مصرف کننده ها از ورزش به اعتیاد کشیده شده اند ولی خوشبختانه امروز میبینیم

که کنگره این روند را معکوس کرده و افراد زیادی هستند که اصلا ورزش را نمیشناختند ولی امروز پس از درمان به ورزش پرداخته اند و به مدارج بالایی هم رسیده اند. در مورد جهانبینی ورزشی هم فهمیده ام که موضوع جهانبینی در همه امور کاربرد دارد از جمله ورزش من در گذشته اگر میخواستم ورزشی انجام بدهم قبل و بعد از ورزش حتما از مواد استفاده میکردم ولی امروز دیدگاه من عوض شده و این را مدیون آموزشهای جهانبینی هستم.

[ جمعه نهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 10:53 ] [ محسن. ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

كنگره 60 به منظور رهايي معتاديني كه همواره خواستار رهایی از اعتياد بوده اند و راه حل منطقي براي درمان خود پيدا نكرده اند تشكيل گرديده است اين كنگره بر اساس اصل پذيرفته شده كمك يك فرد رها شده از اعتیاد به فرد در حال مصرف مواد مخدر یا معتاد متشكل شده است . اساس كار ما بر مبناي محبت ، عقل و ايمان است . در جلسات هر عضو راجع به تجربه و دانش خودش در مقوله اعتياد سخن مي گويد و از نصيحت كردن پرهيز مي نمايد ما به هيچ گروهی وابسته نيستيم و از نظر مالي به خود متكي مي باشيم و مي توانيم حامياني داشته باشيم و حامیان می توانند در اجرای اهداف کنگره 60 نقش بسیار سازنده ای داشته باشند .
امکانات وب
FREE photo hosting by گالری تصاویر کنگره ۶۰
FREE photo hosting by گالری تصاویر کنگره ۶۰
FREE photo hosting by گالری تصاویر کنگره ۶۰
FREE photo hosting by گالری تصاویر کنگره ۶۰